top of page
Image by Mohammad Rahmani

Endüstriyel Yazılım Geliştirme

Endüstriyel yazılım hizmetlerimiz havacılık, makine, otomotiv ve gıda dahil olmak üzere hem hafif hem de ağır imalat endüstrilerinin taleplerini karşılamaktadır. İster yeni yazılıma ihtiyacınız olsun, ister eski çözümleri yükseltin, her tür ve zorluktaki projelerinizde her zaman yanınızdayız.

Bilgisayar

Otomasyon

PLC | HMI | Robotik | Görüntü İşleme

Projeniz özelinde yeni teknolojiler kullanmanız gerektiğinde tüm yazılım dillerindeki tecrübemiz ve bilgimizle yanınızdayız. Proje teslim süresi içinde yeni ekip oluşturmak veya elinizdeki ekibinizi eğitmekle vakit kaybetmeden siz ana görevlere odaklanırken, biz, son teknoloji yazılım dilleriyle geliştirdiğimiz çözümleri istediğiniz sürelerde size teslim ederiz.

Image by Jorge Ramirez

Uygulama Geliştirme

Desktop | Web | Veritabanı

Şirketinizin tüm günlük süreçlerini ve operasyon performansını optimize etmenize yardımcı olabiliriz. Teknolojimiz, iş değerinizi hızla artırır, endüstriyel proseslerden elde ettiğiniz verimi en üst düzeye çıkarır ve en iyi iş kararlarını vermenize yardımcı olur.

Image by Simon Kadula

Endüstriyel IoT

Endüstriyel operasyonlardan veri toplamak, izlemek ve analiz etmek için birlikte çalışan cihazlar, sensörler, uygulamalar ve ilgili ağ ekipmanlarından oluşturduğumuz ekosistem ile verimliliğinizi, sorun giderme ve bakım yeteneklerinizi geliştirirken maliyetleri azaltmanıza yardımcı oluyoruz. 

bottom of page